ЛОГОТИП АДВОКАТСЬКОГО БЮРО ФІДЕС АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ФІДЕС
Головна послуги адвоката Координати Консультація
eng рус
Найменування послугиКраткий опис послуги
Захист інтересів в судах першої, апеляційної й касаційної інстанціях, в порядку цивільного, господарського, адміністративного та кримінального судочинстаЮридичні послуги по захисту прав і інтересів клієнта в судах загальної юрисдикції, господарських і адміністративних судах. Як правило, наші послуги з представлення інтересів в судах носять комплексний характер і включають наступні елементи:
- оцінка перспективності справи;
- разробка плана захисту;
- підготовка процесуальних документів (складання позовної заяви і т.д.);
- представництво в суді;
- отримання рішення суду;
- супровід виконавчого провадження (якщо ця послуга не носить самостійного характеру).
Консультування працівників та працедавців по проблемам трудових відношеньКонсультування з питань правильності прийому і звільнення працівників з різних підстав, правильності оформлення трудових відносин.
Консультування по дорожньо-транспортним пригодам (ДТП)Консультування з питань правильності складання документів по ДТП, оскарження процесуальних документів по цим категоріям справ, представництво інтересів в суді по позовних провадженнях, пов'язаних з ДТП, в тому числі відшкодування шкоди унаслідок бездіяльності дорожних служб.
Складання позовних матеріалівПідготовка позовної заяви та інших необхідних матеріалів для подання в суд.
Підготовка інших процесуальних документівПідготовка апеляційних та касаційних скарг, заяв, клопотань і інших процесуальних документів.
Представництво в судіУчасть в судових засіданнях для захисту інтересів клієнта.
Представництво у виконавчому провадженні (окрема стадія)Представництво інтересів клієнта у виконавчій службі. Участь в описі, арешті, вилученні майна боржника. Участь в організації торгів для продажу майна боржника. Оскарження дій (бездіяльності) виконавчої служби.
Європейский Суд з прав людини (Страсбург)Підготовка заяв та інших документів, їх направлення в Європейский Суд по правам людини.
Усна консультаціяЗагальне консультування з різних правових питань.
Письмова консультаціяДослідження питання, складання письмового консультаційного висновку з посиланнями на законодавство.
Інформування постійних Клієнтів про зміни в законодавствіПеріодичне надання клієнтам інформації про внесення змін у законодавство, що стосується його діяльності та надання рекомендацій по його застосуванню.
Оскарження рішень, дій і бездіяльності державних органів і органів місцевого самоуврядування та їх посадових осіб.Оскарження в адміністративному і судовому порядку рішень, дій і бездіяльності державних органів і органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, й представництво інтересів клієнтов в судовх інстанціях.
Абонентне юридичне обслуговуванняАбонентне обслуговування громадян і організацій. Широкий діапазон послуг: від обмеженої кількості усних і письмових консультацій до повного юридичного супроводу господарської діяльності (консультування, складання документів, судові процеси та інше)
Розробка і складання документівРозробка і складання різних ділових документів (статути, накази, угоди, та інше.).
Правовий аналіз договорівПровірка договорів, представлених клієнтом, на відповідність вимогам законодавства та інтересам клієнта. Можливо складання письмового висновку за наслідками аналізу.

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ФІДЕС"
+380 (44) 234-22-08   ☏ +380 (67) 462-69-24
info@fides.kiev.ua
вул. Богдана Хмельницького, 68 м. Київ