ЛОГОТИП АДВОКАТСЬКОГО БЮРО ФІДЕС АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ФІДЕС
Головна послуги адвоката Координати Консультація
eng рус

Кожній людині періодично необхідна юридична допомога в рішенні різних питань, починаючи від шлюборозлучного процесу, трудових й майнових спорів, включаючи приватизаційні відносини, спори, що виникають із земельних правовідносин, спори з державними органами, допомога адвоката у кримінальних справах, правовий супровід підприємницької й іншої господарської діяльності і закінчуючи ДТП.

Професійна консультація адвоката допоможе не тільки уникнути критичних ситуацій, але й максимально захистити ваші інтереси і забезпечити права. Ви можете звернутися до наших адвокатів при виникненні будь-якої проблеми, що вимагає правового вирішення.

Професіоналізм є невід'ємною складовою роботи нашого адвокатського бюро, яка направлена на задоволення потреб клієнтів.

Наші адвокати готові надати професійну юридичну допомогу, яка буде високоякісною, своєчасною і економічно ефективною.

Звичайно, стовідсоткова гарантія при рішенні правових питань - це дурість і безвідповідальність, проте наше адвокатське бюро завжди гарантує чесність, порядність, професіоналізм і добросовісне відношення до справи.

Адвокати завжди готові надати вам юридичну допомогу і запропонувати вихід, як з найпростіших, так й заплутаних ситуацій.

Володіючи великим досвідом і знаннями, наше адвокатське бюро надає професійну юридичну допомогу, практично, у всіх галузях права, а також надаємо юридичні послуги з представлення ваших інтересів в судах й в інших органах.

Довіряючи нам цивільні, трудові, земельні, господарські або адміністративні справи, у тому числі пов'язані з представництвом інтересів при спорах з державними органами і органами місцевого самоврядування, правовий захист адвоката у кримінальних справах, ви можете бути упевнені, що ваші права будуть максимально захищені.

Детальніше про юридичні послуги, що надаються адвокатським бюро, ви можете ознайомитися в розділі "Юридичні послуги"


АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ФІДЕС"
+380 (44) 234-22-08   ☏ +380 (67) 462-69-24
info@fides.kiev.ua
вул. Богдана Хмельницького, 68 м. Київ